Den dětí na Uhelné dráze v Nýřanech | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Den dětí na Uhelné dráze v Nýřanech

> Fotogalerie

> Termín

1.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Město Nýřany, ve spolupráci s IMC Plzeň, Českou západní dráhou, Sborem dobrovolných hasičů města Nýřany a společností DIOSS a dalšími spolky, organizují zážitkový den pro děti a jejich rodiče. Jízda historickým vlakem mezi Nýřany zastávkou a závodem Dioss. Výstava historických výrobků podniku Dioss. Sobota 1. června 2019 od 9:00 hodin na PSÍKÁRNĚ v Nýřanech a v areálu DIOSS. Na co se můžete těšit: -Jízdy historického vlaku mezi Nýřany zastávka a podnikovou zastávkou DIOSS -Prohlidka po podniku DIOSS -Ukázka techniky hasičů města Nýřany -A mnoho dalšího Vaše děti si budou moci vyzkoušet pod dohledem odborného personálu a za asistence rodičů profese průvodčí, vlakvedoucí a výpravčí.Rodiče mohou svým dětem zakoupit poukazy, které budou děti opravňovat k výkonu železničářských funkcí pod dohledem odborné osoby a rodičů. Cena poukazu 100,-Kč za jízdu na Dioss a zpět. Mladý železničář obdrží veškeré potřebné nástroje pro svoji funkci.Poukaz je zároveň poučením pro rodiče.

> Otevírací doba

9:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Nýřany

> Komentáře