Burger Street Festival Brno | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Burger Street Festival Brno

> Termín

17.5.2019 - 19.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Burger Street Festival znova rozpaluje grily! Po roce vracíme naši štaci do Brna a spolu s námi vezeme ty nejlepší burgrárny, hranolkárny, zmrzlináře a všechny, co moc dobře ví, co se k hamburgerům sluší a patří. To celé se vstupem zdarma. 15 NEJ BURGRÁREN V TOM JEDE S NÁMA Obrátili jsme celou ČR vzhůru nohama, abychom našli TOP burgrárny a hádejte – máme je na seznamu a jedou v tom společně s náma. Navíc jsme k nim přidali kluky, kteří pro vás připraví české a belgické hranolky. CUKR, LÁSKA, SLADKOSTI Milovníci sladkého si můžou vybrat z vaflí, donutů, makronek, palačinek nebo třeba zmrzliny. Celé to pak můžete spláchnout chutným nealkoholickým nebo míchaným nápojem Pro milovníky klasiky nebudou chybět ani pivka z velkých i lokálních pivovarů. NA CO SE TĚŠIT: Vítěze z minulých ročníků i nové burgrárny, burgery, co se jen tak nevidí (pštrosí, vietnamské nebo třeba mongolské) čepovanou plzeň a pivka z malých pivovarů, jasně danou velikost a cenu burgerů, hranolkárny, zmrzku, wafle, palačinky a další dobroty ♥ a samozřejmě vstup zdarma!

> Otevírací doba

od 10:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Galerie Vaňkovka

> Komentáře