Hravý dětský den | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Hravý dětský den

> Fotogalerie

> Termín

2.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Letos se organizátoři rozhodli dětem nadělit téměř nekonečnou zábavu. Název dětského dne rozšířili o slovíčko hravý a park zaplní nejrůznějšími nafukovacími atrakcemi. Které dítko by netoužilo celé odpoledne skákat a blbnout se sourozenci, či kamarády v nafukovacích atrakcích všech tvarů. Těšit se mohou na tygří skákací hrad, nafukovací dětský koutek, bloudit budou moci v Šípkovém hradě nebo sjíždět po obří skluzavce jíž stráží nemilosrdný kat. Budoucí kovbojové si budou moci vyzkoušet jízdu jako z divokého západu na rodeo býkovi a kdo rád lozí, toho potěší horolezecká stěna. Pro nejmenší bude připravena také dětská manéž, řetízkový kolotoč, malá skluzavka, autíčka i vláček. Nezapomínáme však ani na větší a velké děti, případně dospělé. Ti mohou vytvořit družstva a zahrát si lidský stolní fotbal, napumpovat do těla adrenalin při výstupu na Free Jump, který nabízí skok z výšky šesti metrů, či vyzkoušet nelehký úkol přelezu arény po čtyřech obřích koulí. Tímto však výčet zábavy nekončí. Výzvou určitě bude originální překážková dráha ve vojenském stylu. Úkolem v Bootcampu bude překonat pevné i pohyblivé překážky, zdolat obří skluzavku a proplést se provazovou sítí a jeho celková délka je neuvěřitelných 27 metrů. Pro chvíle odpočinku jsou v Amfiteátru připravena vystoupení tanečních souborů a divadelní představení Kašpárkovy pohádky v podání Hoffmannova divadla. Tvořivá dílna, střelba z luku i projížďky na koních. A abychom nezapomněli po celém parku budou připravena stanoviště Zámecké stezky, po jejímž absolvování získají všichni drobné odměny od našich partnerů. Těšíme se na Vás!

> Otevírací doba

od 14:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Valašské Meziříčí
Ulice: Amfiteátr Valašské Meziříčí

> Komentáře