Výstava Století žen | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Výstava Století žen

> Termín

10.5.2019 - 7.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

V pátek 10. května v 15 hodin bude zahájena nová venkovní výstava v Riegrově ulici. Pod názvem Století žen nabídne příběhy žen z války, 50. let i husákovské normalizace. Seznámíte se s osudem dívky poslané komunisty do kriminálu i té, jíž krátce před svatbou zavřeli snoubence. Další příběhy vás vezmou do sedmdesátých a osmdesátých let. Na vernisáž jsou pozvány všechny pamětnice, jejichž příběhy výstava vypráví. Prohlédnout si ji můžete samozřejmě kdykoliv. Deset příběhů od války po osmdesátá léta. Dvacáté století v životech žen. Open-air výstava v centru Plzně odráží nejdramatičtější století v osudech žen několika generací. Výstavu doprovází cyklus pořadů v ČRo Plzeň a TV ZAK. Celý projekt vznikl díky podpoře programu Prazdroj lidem a Města Plzně a koná se pod záštitou náměstkyně hejtmana Marcely Krejsové a primátora Martina Baxy.

> Otevírací doba

volně přístupné

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: Riegrova ulice

> Komentáře