Dejvický jarmark na Den dětí! | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dejvický jarmark na Den dětí!

Foto: Blanka Fröhlichová

> Termín

01.06.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přijďte si 1. června, na Den dětí, dopřát něco z krásných českých výrobků, vyblbnout se s Bohnickou divadelní společností a vyskotačit nebo rozvalit se na zahradě Klubovny. :D Moc vás všechny zvu na Dejvický jarmark na Den dětí! DETAIL AKCE: MÓDA | DESIGN | ŠPERKY | RUČNÍ VÝROBA | DOBROTY Pojďme 1. červnový den strávit společně s českým designem, oděvními a šperkařskými značkami, výtvarníky, rukodělci, tvůrci! ❤ A samozřejmě bude i zábava pro děti! :) Už podruhé proběhne Český jarmark v kouzelné zahradě pohodového odpočinkového prostoru v Dejvicích s názvem Klubovna. _____________________________________________________ Přijměte pozvání na zahradní slavnost s trhem rukodělných poctivých výrobků, s originální módou českých návrhářů a se šperky, které jsou pokaždé unikátní. ❤ S čistou přírodní kosmetikou, s kabelkami a doplňky a spoustou dalších úžasných kousků. Zajišťujeme pro vás i doprovodný program. Už teď je jistý dětstý dětský workshop od Joan Atelier a také maňáskové divadelní představení od Bohnická Divadelní Společnost - original! Krásná jarní zahrada Klubovny navíc nabízí fajn posezení pod rozkvetlými stromy, zábavu pro děti a osvěžující nápoje pro dospělé. ⬛ Vstupné je, ostatně jako vždy, zcela ZDARMA! ⬛ ❤ Sledujte facebookovou událost a postupně vám všechny prodejce představíme. ❤

> Otevírací doba

10:00-19:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 6
Ulice: Generála Píky
Telefon: 608180186
E-mail: [email protected]

> Komentáře