Den her v KV Arena | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Den her v KV Arena

> Termín

2.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Už nejsi malý prcek, ale cool boy nebo girl? Vezmi rodiče a ukaž jim ten správný odvaz. Zajímají tě novinky on-line, videa na Youtube nebo in-line brusle? Tak neváhej a přijď 2. června do areálu KV Areny s.r.o., kde ve 13:00 startuje skvělá show. Moderovat ji bude Petr Vojnar z TV Prima, představí dětskou kapelu Čiperkové, youtubery Atishow a Martina Rotu a také krásnou youtuberku a zpěvačku Veroniku Spurnou. Nemusíš jen civět na pódium, můžeš si i aktivně užívat atrakcí jako jsou motokáry, skákací hrady, koloběžky, herní konzole, horolezecká stěna. Slizový koutek, kde se strhne pořádná slizová válka. Holky si mohou nechat namalovat „face“ a zkusit si některou z dílniček nebo si zatancovat s mažoretkami a tanečnicemi. Uvidíš ukázky karate kumite, floorbalu a dalších sportů. Přines si své in-line brusle a užij si dráhu zdarma, led na tréninkové hale bude k dispozici po celou dobu akce pro všechny milovníky bruslení. Přijď si zasoutěžit o skvělé ceny: 2 x 2 vstupenky na lední revue Popelka, rodinné vstupné na Den s rodinou v zámeckém parku Ostrov a koncert kapely Slza, vstupné na Kryštof festivaly 2019 a volné vstupné do bazénového centra KV Arena. V závěru programu kolem 17:30 se můžeš se všemi vyfotit a nasbírat podpisy při autogramiádě. Neber si svačinu, občerstvení bude na místě dost. Jo a prachy moc nepotřebuješ, vstup je zdarma :-). Více informací najdeš na našem webu: http://www.kvarena.cz/den-her/ Těšíme se na tebe v areálu KV Areny, v neděli, 2. 6. už ve 13:00!

> Otevírací doba

13:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Karlovy Vary
Ulice: KV Arena, Západní 1812/73

> Komentáře