Workshop tvorby leporela pro rodiče s dětmi | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Workshop tvorby leporela pro rodiče s dětmi

> Termín

19.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Kreativní dílna pro rodiče s dětmi. Tvorba dětského leporela dle vlastních představ a přání. Workshop je určený pro rodiče s dětmi bez omezení věku. U mladších dětí, dle jejich zručnosti, je aktivní především rodič. U starších si už můžete rozdělit role. Je to na Vás. Rýsuje se, stříhá se, řeže se a lepí lepidlem typu Herkules - máte-li, je doporučeno si vzít něco staršího na oblečení, kvůli případnému zašpinění. Veškerý materiál potřebný k tvoření bude připraven (materiál je již započítán v ceně workshopu). Máte-li však oblíbené omalovánky nebo obrázky, doneste je s sebou a na leporelo je využijeme (omalovánky musí být ve 2 stejných kusech). Cena: 300 Kč /dítě + doprovod, za každé další dítě se doplácí 150 Kč. Workshop se uskuteční v kavárně Black Box Cafe. Zde si můžete dát občerstvení z nabídky. Na své si přijdou malí i velcí. Kapacita maximálně 6 rodin. (rodina = dítě + doprovod, ať už maminka, tatínek, babička, dědeček, teta, strejda nebo klidně chůva)

> Otevírací doba

14:00 - 16:30

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Black Box Cafe, Kounicova 20, 60200 Brno

> Komentáře