Vyškovská muzejní noc | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vyškovská muzejní noc

> Termín

24.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Vstup zdarma! Zveme Vás na prohlídku našich stálých expozic, právě probíhajících výstav a také k návštěvě zámeckého sklepení. Ve stálých expozicích Pravěk, Středověk, Vyškovsko do roku 1850, Expozici k životu a dílu Aloise Musila a ve výstavě Velké prádlo v Zámecké komoře proběhne v podání dějepisného kroužku ZŠ Nádražní 5, Vyškov kostýmovaný výklad s úkoly muzejního kvízu, a to v 16:30, 17:00, 17:30, 18:00 a 18:30 hodin. Dále jsme připravili pestrý kulturní program na nádvoří zámku, kde jako první tradičně vystoupí národopisný soubor Klebetníček, dále Komedianti na káře zahrají pohádkové představení Princ Nebojsa aneb žonglérská pohádka a předvedou představení Komedianti s flašinetem, skupina historického šermu ARMET bude mít dvě vystoupení před zámkem a večer jedno v zámeckém sklepení. Vrcholem večera bude skvělá světelná show skupiny ILUMIA. Pro děti máme připraveny tvořivé dílny, které budou probíhat v expozici Vyškovská lidová keramika ve 3. podlaží zámku: Výtvarná dílna pro šikovné děti s muzejní pedagožkou, pravěká dílna s naší archeoložkou a přírodovědná laboratoř, ve které si můžete s naším přírodovědcem ověřit svoje znalosti z přírodovědy. Navíc máme ještě pro děti připravené oblíbené malování na obličej. A samozřejmě nebude chybět ani muzejní kvíz o zajímavé ceny. Zájemci s vlastní dopravou se mohou zajet podívat do Muzea Nadace Letecké historické společnosti Vyškov, které si mohou prohlédnout také zdarma od 15:00 do 20:00 hodin.

> Otevírací doba

16:00 - 22:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Vyškov
Ulice: Muzeum Vyškovska a nádvoří zámku

> Komentáře