LoukaFest - MALÝ RODINNÝ FESTIVAL | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

LoukaFest - MALÝ RODINNÝ FESTIVAL

> Termín

25.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

15-19 atrakce pro děti (trampolíny, bludiště, tetování, malování na obličej, kostymérna, Kouzelná Maceška pro nejmenší a mnoho dalších) 16-18 vystoupení dětí a dospělých z tanečních, hudebních a sportovních kroužků 19-20 Hlavní hřeb večera KAPELA BOMBARĎÁK Další aktivity: Výstava výtvarných a keramických prací z Loukových kroužků Soutěž o ceny Občerstvení Nabídka výrobků dětí z kroužků Vaření a Cukrář Děti platí pouze některé nákladnější atrakce (např. tetování) Kapacita je neomezena. SOUTĚŽ - VYFOŤ LOUKU A VYHRAJ! Zadání je jednoduché - Loukofotka. Jestli půjde o fotku z mobilu, nebo fotoaparátu je zcela na Vás. Stejně tak je jedno, zda to bude vaše „selfíčko“ nebo jen LOUKA, těšit se budeme na všechny. Fotku stačí zaslat se svým kontaktem a názvem fotky na [email protected], nebo zprávou na FB stránce SVČ Lužánky - pracoviště Louka do 20. 5. 2019. Losování vítězů proběhne na Loukafestu 25. 5. 2019. A co můžete vyhrát? Poukázky na libovolnou aktivitu/kroužek na Louce, platnou 1 rok v hodnotě 1500 Kč, 1000 Kč nebo 500 Kč. Navíc bude vyhlášena speciální cena poroty za nejoriginálnější fotografii.

> Otevírací doba

15:00 - 20:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Bzenecká 23

> Komentáře