Termíkův Den dětí | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Termíkův Den dětí

Foto: TERMÁLY LOSINY

> Termín

31.5.2019 - 1.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Všechny děti mají 1. června svůj den. V termálním parku TERMÁLY LOSINY však chceme udělat radost nejen jim, ale také jejich rodičům. Neváhejte a přijeďte si užít nezapomenutelný Den dětí plný zábavy, zážitků a řádění v termálních bazénech. Díky otevřenému venkovnímu areálu v termálním parku ve Velkých Losinách si Vaše děti užijí moře zábavy a Vy si můžete na lehátkách relaxovat, odpočívat a kochat se krásným výhledem na Jeseníky nebo Vaše ratolesti. Na co se můžete těšit: V pátek 31. května se těšte na výhodné vstupné pro dítě: - vstup pouze za 1 Kč pro dítě – při doprovodu dvou dospělých osob - vstup s 50% slevou pro dítě – při doprovodu jedné dospělé osoby * Slevy nelze kombinovat s jinými slevami. V sobotu 1. června bude od 11.00 – 18.00 hodin probíhat zábavný program pro děti i dospělé: - pohybové hry ve vodě i na suchu - dětské míchání ovocných drinků - soutěže a dárky pro děti - cvičení ve vodě pro děti i dospělé - řádění s našim maskotem TERMÍKEM Dopřejte svým dětem nezapomenutelný den plný zábavy a řádění v devíti termálních bazénech, vodních atrakcích či na dětském hřišti. Těšíme se na Vás!

> Otevírací doba

11:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Velké Losiny
Ulice: Komenského 235
Telefon: +420 583 394 444
E-mail: [email protected]

> Komentáře