Výstava Rodina a volný čas | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Výstava Rodina a volný čas

Foto: Martina Balogová

> Termín

7.6.2019 - 9.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Po celou dobu výstavy bude probíhat akce ZA POKLADEM SVATÉHO MIKULÁŠE, tři dny plné soutěží, her, zábavy s odměnou na konci cesty pro každé dítě. Jsou připraveny soutěže pro tři věkové kategorie (předškolní děti, žáci prvního stupně ZŠ a žáci druhého stupně ZŠ). Na Cestě za pokladem svatého Mikuláše Vás budou provázet studenti a studentky Vyšší odborné školy ekonomické, sociální a zdravotnické, Obchodní akademie, Střední pedagogické a Střední zdravotnické školy v Mostě. Úkoly Vám bude zadávat: Malíř, Herec, Zpěvák, Rytíř, Historik, Zubař, Léčitel, Kuchař. Děti dostanou u vstupu na výstaviště hrací kartu, za každý splněný úkol obdrží razítko, a kdo vyplní hrací kartu, získá poklad. Součástí cesty bude řešení zeměpisných hádanek z regionu Ústeckého kraje. Dále jsou připraveny dílny, workshopy, besedy a hudební výstoupení. Sledujte program a zde najdete rozpis jednotlivých akcí. Výstaviště se nachází v blízkosti historického jádra města na břehu řeky Ohře. Disponuje 4 stálými výstavními pavilony o celkové rozloze 1 053 m2. Venkovními prostory o rozloze 4 500 m², amfiteátrem a restaurací.

> Otevírací doba

9:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Louny
Ulice: Masarykovy sady 1470
Telefon: 602 771 625
E-mail: [email protected]

> Komentáře