Gloria Musicae | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Gloria Musicae

> Termín

26.4.2019 - 7.7.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně připravilo novou výstavu „Gloria musicae!“, která představí ucelenou kolekci strunných, dechových a bicích historických hudebních nástrojů z 18. – 20. století. Rozmanitá sbírka pocházející od pražského sběratele Jaromíra Růžičky je unikátní především v komplexnosti zastoupení takřka všech druhů hudebních nástrojů. Součástí prezentované kolekce jsou také dirigentské taktovky, dobové katalogy výrobců hudebních instrumentů, reklamní materiály a ke-ramika či porcelán s hudební tématikou. Přehlídku historických hudebních nástrojů doplňuje vybavení zlínské houslařské dílny Pavla Celého jako ukázka soudobého regionálního hudebního nástrojářství. K vidění je např. houslařský ponk, zařízení i nástroje na výrobu a servis instrumentů či rozpracované hudební nástroje – korpusy moderních i slohových smyčcových nástrojů (kopie fiduly a violy da gamba). Součástí výstavy jsou také interaktivní hudební nástroje, herní koutek i bohaté audiovizuální prvky s hudební tématikou.

> Otevírací doba

Pondělí: ZAVŘENO
Út-Ne: 10.00-18.00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Zlín
Ulice: 14. budova baťovského areálu, Vavrečkova 7040

> Komentáře