GARAGE DESIGN Znojmo | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

GARAGE DESIGN Znojmo

> Termín

17.5.2019 - 18.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Garage Design - prodejní přehlídka autorské módy, šperků, doplňků, knih a hraček – vstoupí v roce 2019 do sedmého ročníku. Z garáží bývalého pivovaru se od roku 2017 přesunula na Horní náměstí ve Znojmě. Mezi nákupy autorských výrobků od desítek designerů si můžete na náměstí posedět a vychutnat si den s originální tvorbou, tradičně dobrou kávou, osvěžujícími drinky a lahodným jídlem. Vítány byli dospělí i děti! O příjemnou atmosféru se postará i hudební složka. Garage Design je pohoda na Horním náměstí, místo, kde nakoupíte, popovídáte si přímo s designéry, dáte si dobré jídlo, kávu a osvěžující drinky,budou koncerty, garážová galerie a letošní novinka bude květinový stan a možnost vyměnit si květinu, sazeničku nebo semínka s ostatními. Pátek 17. 5. 12.00 - 21.00 Market originální autorské tvorby 12.00 - 19.00 Tvůrčí dílny pro děti i dospělé >u stánku Atelier-koira-kissa, ArtFashion - šperkařský ateliér a Z kvítí 17.00 Koncert Dan Vertígo 18:30 Přednáška Haenke - Rostliny a jejich funkce ve městech 20.00 Koncert The Brownies 22:00 Don Juan Disco v Cafe Baru Amanita Sobota 18. 5. 10.00 - 18.00 Market originální autorské tvorby 10:00 vystoupení kejklíře Čabíka 10.00 - 18.00 Tvůrčí dílny pro děti i dospělé >u stánku Atelier-koira-kissa, ArtFashion - šperkařský ateliér a Z kvítí 11:00 Přednáška Haenke - Pokojové rostliny a udržitelnost 13:00 - 15:00 Blue, jazz a boogie (Michal Smrčka & Martin Havlík) 14:00 Dj Norbert Posezení pod širým nebem s výbornou kávou, dobrým jídlem a osvěžujícími drinky. Po celou dobu květinový swap ve stánku Urban Jungle a také swap dětských hraček a oblečení, které vás už přestalo bavit!

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Znojmo
Ulice: Horní náměstí

> Komentáře