Sportovní den pro děti - JAMAATLETIKA | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Sportovní den pro děti - JAMAATLETIKA

> Termín

16.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Sportovní den pro děti (zaměstnanců, studentů i veřejnosti) Přijďte si s námi zasportovat Připravili jsme pro vás odpoledne plné zábavných sportovních aktivit pro děti, u kterých se rozhodně nudit nebudete Na akci se nemusíte přihlašovat a neplatíte žádný poplatek. Program ◾️16:00 – 16:30 Sraz na atletickém hřišti na PdF MU (Poříčí 31) Prezentace účastníků (dětí) a podání základních informací k průběhu odpoledne. Volná chvilka pro seznámení s areálem a možnost individuálního využití sportovních pomůcek, které budou k dispozici. ◾️16:30 – 17:00 Oficiální zahájení Sportovního dne pro děti (JAMAATLETIKA 2019). Představení jednotlivých stanovišť. Společné rozcvičení. ◾️17:00 – 18:30 Plnění úkolů, které budou připraveny se studenty v rámci stanovišť. Možnost vyzkoušení nesoutěžních doprovodných aktivit. ◾️18:30 – 19:00 Vyhodnocení jednotlivých účastníků a oficiální zakončení Důležité informace V případě nepříznivého počasí bude akce přesunuta do tělocvičny a přilehlých prostor (chodeb v suterénu) v budově Poříčí 31 Účastníkům (i rodičům) doporučujeme, aby dorazili ve sportovním oblečení K převlečení bude možné využít šaten u tělocvičny Během akce bude otevřeno občerstvení u vrátnice na Poříčí 31. Děti dostanou v odměně pití 0,5l (př. Jupík, Kubík) Rodiče se mohou zapojit do pohybových aktivit s dětmi Těšíme se na vás

> Otevírací doba

16.00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Pedagogická fakulta MU, Poříčí 7, 603 00 Brno

> Komentáře