Mňam! Gastrofestival Kroměříž | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mňam! Gastrofestival Kroměříž

> Termín

18.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

18.5. si povolte pásky a oblečte volné triko! Výstaviště Kroměříž až po strop napěchované jídlem - první obří Gastrofestival v Kroměříži. Největší gastroakce tohoto jara přichází na výstaviště Kroměříž! Chystáme pro vás přes padesát tradičních i netradičních pokrmů, které budou prezentovat kuchaři z celého světa. Od tradičních českých jídel jako jsou domácí klobásky, valašská kyselice nebo hanácké vdolky, přes netradiční chobotnice, ústřice nebo šneky až po delikátní italské těstoviny, mexické burrito nebo gruzínské chačapuri. To je jen krátký výčet všech specialit, které můžete ochutnat na jednom místě. Aby vám lépe klouzaly tyto lahůdky do žaludku, zapíjet je můžete jedním ze tří pivních speciálů pivovarů Holba, Zubr a Litovel, které sládci uvařili speciálně jen pro festival Mňam! K tomu ještě míchané koktejly, domácí limonády, americké drinky nebo káva z mobilní pražírny, vyrobená přímo na festivalu. Budete také svědky historicky prvního ročníků nové soutěže - Hanácké Vdolek 2019 - kde vyzkoušíme, kolik typických vdolečků se vejde do žaludků místních jedlíků. Účastnit se budou největší kapacity v oboru, které pravidelně vidíme například pojídat i švestkové knedlíky ve Vizovicích. O zábavu se postará herec a moderátor Lukáš Hejlík, který je zároveň patronem nové gastroaplikace s mapou, kde se dá dobře v Česku najíst. Toho na pódiu doplní kouzelník pro malé návštěvníky, nebo později kapela, pro všechny přítomné. Navíc děti budou mít možnost celý den dovádět v Dětském světě, aby rodiče měli dostatek času na ochutnávání všech dobrot gastrofestivalu Mňam!

> Otevírací doba

10:00 - 22:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Kroměříž
Ulice: Výstaviště Kroměříž, K Výstavišti 4069/8

> Komentáře