Živá Hlavní Havířov 2: "naše srdcová záležitost" | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Živá Hlavní Havířov 2: "naše srdcová záležitost"

> Termín

17.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vydejte se 17. května podruhé na Živou Hlavní! Užijte si v centru Havířova od 18:00 do 22:00 slevy až 50 %, výhody k nákupům a také atraktivní kulturní program. Přes padesát obchodů na Hlavní třídě a okolí nepůjde spát, ulice obsadí pouliční umělci. Kromě atraktivních slev bude hlavním tahákem vystoupení písničkáře Pokáče, stand-up komika Miloše Knora, děti si užijí Míšu Růžičkovou, vystoupení Klaunů na volné noze a Cirkusu trochu jinak. Prvních 500 příchozích na náměstí Republiky získá v označeném stánku zdarma síťovku, která unese všechny nákupy! Centrum města zaplaví stovky srdcí, Havířov je totiž "naše srdcová záležitost"! PROGRAM NÁMĚSTÍ REPUBLIKY 18:00 – 19:00 Míša Růžičková - Minidiskotéka v ZOO 19:45 - 20:30 Miloš Knor -Komici s.r.o. 21:00 – 21:50 Pokáč 21:50 - 22:00 rozsvícení Labužníka PROGRAM HLAVNÍ TŘÍDA A OKOLÍ 18:00 – 22:00 Pouliční show na různých místech srdcemi zaplavené Hlavní třídy a okolí: Cirkus trochu jinak, Klauni na volné noze, workshopy pro děti, klauni, žonglíři, jednokolky, živé sochy, bublináři a artisté na chůdách, kolotoče, rikša, veselí pouliční muzikanti. KDO NABÍDNE SLEVY A VÝHODY? Přes 50 obchodů, restaurací, kaváren a dalších partnerů. VSTUP ZDARMA! AKTUÁLNÍ PROGRAM A SLEVY.

> Otevírací doba

18:00 - 22:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Havířov
Ulice: Hlavní třída
E-mail: [email protected]

> Komentáře