Vědecký příměstký tábor "Smart City" | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vědecký příměstký tábor "Smart City"

Foto: Centrum robotiky ROBiQ

> Termín

1.7.2019 - 31.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Přemýšlíte, jaký program vymyslet dětem na prázdniny? Není to žádná věda! Přihlaste je na oblíbený příměstský tábor pro malé vědce. Postavit a naprogramovat robota, který zachrání život ve městě, je vzrušující zážitek! Dopřejte dětem dobrodružství v "inteligentním městě" budoucnosti a umožněte jim proniknout do fascinujícího světa robotiky. Pod vedením zkušeného lektora se zábavnou formou naučí základy konstrukce a programování robotů, seznámí se s ekologickými problémy současných měst a budou je s pomocí technologií řešit. Kromě toho se stanou svědky i atraktivní chemické show. Děti při ní vypustí vodní raketu, promění kov na plyn nebo ochutnají zmrzlinu připravenou pomocí tekutého dusíku. Čeká je také spousta experimentů a soutěží, stejně jako dárky v podobě výrobků, které si děti samy vytisknou na 3D tiskárně. Zkrátka tábor, který je snem každého technicky založeného kluka a holky. Vědecký příměstský tábor ROBiQ je vypsán na šest pětidenních turnusů a určen pro děti od 7 do 12 let. Pořádá jej pražské Centrum robotiky ROBiQ. Základní informace Místo: Plzeňská 540/23, Praha - Smíchov Čas: Po-pá 8.30 - 17.30 hod 9 hodin zábavy a robotiky denně Příchod dětí 8.30 - 9.00 hod. Vyzvedávání dětí 16.30 - 17.30 hod. Určeno pro děti 7 až 12 let Cena zahrnuje polední oběd a nápoje po celý den. Cena: 4 950, Kč Při platbě do 15. května - 4 450, Kč. Přihlaste sourozence nebo doporučte kamaráda a ziskejte dodatečnou slevu 450 Kč.

> Otevírací doba

08:30 - 17.30

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha
Ulice: Plzeňská 540/23
Telefon: +420 797 991 188
E-mail: [email protected]

> Komentáře