Letní příměstský tábor Galaxie Zlín - UFO 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Letní příměstský tábor Galaxie Zlín - UFO 2019

Foto: Galaxie

> Termín

12.8.2019 - 16.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Milé děti, vážení rodiče, pro všechny, kteří hledají prázdninové dobrodružství je tady UFO tábor 2019! Zde najdete základní informace. Termín konání je 12.-16.8. Cena je 2888 Kč. Kapacita tábora je omezena na 40 dětí. Součástí tábora jsou každý den teplé obědy, pitný režim, ovocné nebo mléčné svačinky. Na každý den bude nachystán program přesně na míru přihlášeným dětem. Program a jídelníček každého dne bude vyvěšen na táborové nástěnce. Pedagogický dozor a zdravotník jsou nepřetržitě s dětmi. V ceně je také výlet /v minulý letech to byl Ranč ve Všemině, ZOO Lešná nebo Biofarma Juré/ a NOC v Galaxii ze čtvrtka na pátek - děti nocují přímo v atrakcích, večerní grilování a páteční snídaně. Každé dítě získá tričko Galaxie a také dárkovou vstupenku v hodnotě 169 Kč. Pevná rezervace je teprve s vyplněnou přihláškou a zaplacenou zálohou. V případě dotazů se neváhejte zeptat telefonicky /571118980/ nebo e-mailem /[email protected] Veškeré informace najdete také na našem webu www.galaxiezlin.cz., včetně nového Informovaného souhlasu. :-) Moc se těšíme na letošní táborový týden, za tým vedoucích Jana! Více na webu.

> Otevírací doba

7:30 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Zlín
Ulice: Vršava 679
Telefon: +420 777 804 488
E-mail: [email protected]

> Komentáře