100 let brněnského sportu – výstava Branky, Body, Brno | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

100 let brněnského sportu – výstava Branky, Body, Brno

> Termín

16.5.2019 - 31.12.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Organizované sportovní dění má v největším moravském městě velmi bohatou historii. Během více jak jednoho století se v Brně odehrály tisíce sportovních příběhů, slavných vítězství, ale i bolestných proher. S hrdostí i nostalgií můžeme vzpomínat na celou plejádu úspěšných sportovců a sportovkyň. Mezi obyvateli Brna dodnes rezonují populární jména hokejistů Komety, fotbalistů Zbrojovky, reprezentantů v kolové bratří Pospíšilů či dalších legend. Celá historie brněnského sportu bude v roce 2019 představena v rozsáhlém výstavním projektu "Branky Body Brno". Návštěvníci se postupně seznámí s dějinami sportovních aktivit ve městě od 19. století až do dnešních dnů Hlavní výstava sezóny na Špilberku představí historii a úspěchy brněnského sportu, jehož tradice sahá 150 let zpět. Zavzpomínáme na plejádu úspěšných sportovkyň a sportovců a připomeneme si významné sportovní akce, které zvedaly Brňany ze sedadel. Oprášíme téměř zapomenuté počátky brněnských sportovních spolků v době monarchie a popíšeme vzestup sportu v rámci sokolských, orelských a dalších tělovýchovných jednot v éře republiky. Znovu prožijeme slavná vítězství fotbalistů Zbrojovky, hokejistů Komety a dalších legend sportovního Brna.

> Otevírací doba

9:00 - 17:00
15.5. vernisáž od 17:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Hrad Špilberk

> Komentáře