Skaláčkovo dobrodružství v džungli | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Skaláčkovo dobrodružství v džungli

> Termín

8.7.2019 - 12.7.2019
19.8.2019 - 23.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

VŠESTRANNÝ TÁBOR Dokážete pracovat jako tým? Zvládnete být nepostradatelnými? Ponoříme se do hry, kde každý bude mít své poslání a bez kterého ostatní nemohou pokračovat dál. Postupně odkryjeme tajemství každého z nás, naše netušené schopnosti, které nám pomohou a naopak slabiny, které nás mohou zdržet. Do cíle to není daleko, ale tentokrát se do něj dostaneme jen společně. Každý den, nevšední zážitek. Pro děti je připravený bohatý program sportovních či kreativních aktivit v okolní přírodě. První den si s sebou vezměte bílé tričko, trošku si jej vyzdobíme podle družstev. 1 den je vyhrazen na výlet. VŠESTRANNÝ TÁBOR PRO PŘEDŠKOLNÍ DĚTI Tábor je vhodný pro předškolní děti od 4 do 6 let. Hravý prázdninový týden pro naše nejmenší. Programem, který je přizpůsobený věku a potřebám předškolních dětí, provází maskot Skaláček. Na děti čeká spousta zábavy, soutěží, her, ale také poznávání přírody v okolních lesích a zvířátek v naší minizoo. Samozřejmostí je pravidelná strava připravovaná našimi kuchaři doplněná o celodenní pitný režim. Určitě nezapomeneme ani na dostatek odpočinku, který je pro tento věk stejně důležitý jako samotný pohyb. HUDEBNÍ TÁBOR Dokážete pracovat jako tým? Zvládnete být nepostradatelnými? Ponoříme se do hry, kde každý bude mít své poslání a bez kterého ostatní nemohou pokračovat dál. Postupně odkryjeme tajemství každého z nás, naše netušené schopnosti, které nám pomohou a naopak slabiny, které nás mohou zdržet. Do cíle to není daleko, ale tentokrát se do něj dostaneme jen společně. Fantastický týden prolnutý muzikou. Máš-li vlastní hudební nástroj, určitě jej přibal s sebou. Budeme si hrát, zpívat a třeba vymyslíme nový muzikál. Odpoledne spojíme síly a půjdeme se provětrat do přírody a prožijeme jednu z několika připravených celotáborových her. 1 den je vyhrazen na výlet. CUKRÁŘSKÝ TÁBOR Dokážete pracovat jako tým? Zvládnete být nepostradatelnými? Ponoříme se do hry, kde každý bude mít své poslání a bez kterého ostatní nemohou pokračovat dál. Postupně odkryjeme tajemství každého z nás, naše netušené schopnosti, které nám pomohou a naopak slabiny, které nás mohou zdržet. Do cíle to není daleko, ale tentokrát se do něj dostaneme jen společně. Týden plný pečení, zdobení a hlavně ochutnávání. Společně si připravíme několik dobrot, ale k tomu budeme potřebovat kuchařskou zástěru. Tak proč si ji rovnou nevyrobit? První den táboru s sebou vezměte bílé tričko a můžete si být jistí, že domů jej povezete jako originální zástěru. Odpoledne spojíme síly a půjdeme se provětrat do přírody a prožijeme jednu z několika připravených celotáborových her. 1 den je vyhrazen na výlet.

> Otevírací doba

Denní harmonogram je uveden na webových stránkách areálu.

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Vřesinská
Telefon: +420 599 520 840
E-mail: [email protected]

> Komentáře