Kyselské slavnosti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kyselské slavnosti

> Termín

25.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

11:00 h Zahájení slavností 11:10 h Vystoupení dětí ZŠ a MŠ Kyselka Pěvecký sbor Káčata, děti z MŠ, taneční kroužek 12:00 h Přivítání starostou obce Zdravice starosty se zástupci KMV a.s. a Lázní Kyselka o.p.s., Ostrovští ostrostřelci 12:15 h Hudební divadlo HNEDLE VEDLE Zábavné hudební divadlo a kabaret pro děti 13:00 h Vystoupení Hudebního oddělení DDM Karlovy Vary Dětská kapela, bubeníci, flétny... 14:15 h kapela Fšehochuť 15:30 h Pod tou naší starou lípou Staročeské lidové písničky 16:30 h Nedloubej se v nose Parta „usmrkánků“ hraje pro všechny malé i velké „smrkáče“ 17:30 h Flying Boys Komediální gymnastické vystoupení 18:00 h Genius Loci Funky a rock 19:30 h Crazy Dogs Rock ‘n‘ Rollová skupina After party – OLDIES PARTY Doprovodný program: Velocipedisté, lodičky na Ohři, Paddleboarding, historický motorový vlak, řemeslné stánky, občerstvení, atrakce pro děti... V průběhu dne bude probíhat v kině přenáška o aktuálním průběhu oprav budov v areálu bývalých lázní v Kyselce, promítání časosběrných videí a pohádek pro děti. Budou vypraveny i výletní vlaky k pramenům nejznámějšíčeské minerální vody - a to po trase Karlovy vary – Vojkovice n. O. – vlečka Kyselka a zpět INFO: [email protected]

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Kyselka

> Komentáře