Liberecký jarmark | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Liberecký jarmark

Foto: .

> Termín

15.8.2020-16.8.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Tradiční historický jarmark před libereckou radnicí proběhne tentokrát uprostřed srpna a s Rudolfem II., který přijede udělit městu právo užívat městský znak a pečeť a pořádat trhy, se po dvaceti letech vrátí i golem. Denní program Sobota 9:00 –18:00, neděle 9:00 – 17:00 Dobové tržiště Příjezd Rudolfa II. Show fríských koní Rytířský mlatový turnaj Štvanci Rudolfínská laboratoř Útrpné právo kata Pawouka Dobové tance a hudba Ambrosia a Musica Canora Kejklíři na chůdách Lukáš a Filip Alchymistická dílna Výcvik císařských stráží Ukázky dobových řemesel... Dobové atrakce Sváťovo dividlo Šéfkuchař Robert Sklenář uvaří pro Rudolfa II Zbojníci Divadla bez střechy Focení s Golemem Středověká krčma Sobota 18:30 BAROCK – koncert barokních a rockových hitů v podání Adama Malíka (Čechomor) a Musici Boemi Sobota 20:30 Večerní show pro Rudolfa II. Taneční skupina Ambrosia a Musica Canora Show fríských koní... Ohňová show Souboj rytířů Zrození Golema

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec
Ulice: nám. Dr. E. Beneše

> Komentáře