Příměstský cyklo-tábor pro děti | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Příměstský cyklo-tábor pro děti

> Termín

8.7.2019 - 12.7.2019
15.7.2019 - 19.7.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Enduro profíci - instruktoři s úspěchy na mezinárodních závodech. Honza Bronczek a jeho tým pořádají v našem areálu 1-denní bike kempy pro děti i dospělé a v létě příměstské tábory pro děti. Veškeré detailní informace najdete na jeho webu. Rezervace přímo u něj. Proč se zúčastnit bike táboru? - Ověřené a skvělé lokality pro výuku - Děti se naučí správně ovládat své kolo v terénu, zlepší si fyzickou kondici a koordinaci pohybů - Děti zjistí, že se na kole nemusí trápit při najíždění kilometrů, ale že se s ním dá zažít spoustu zábavy - Naučí se základní servis, správnou údržbu a další informace, které by měli o svém kole vědět - Program doplněný i jinými sporty a hrami - Dozví se a naučí, jak se bezpečně přesouvat po cestách - Odpojí se od světa kybernetické zábavy - Děti zažijí jinou formu ježdění, než na ostatních táborech - Budou celý den na čerstvém vzduchu a seznámí se s mnoha svými vrstevníky - Poznají nová místa - Tábory si děláme sami, nemáme desítky instruktorů a lokalit, jelikož chceme mít nad vším dohled a udržet si kvalitu a skvělé hodnocení - Neděláme masové akce, náš první cíl je, aby jste se naučili dané dovednosti a naše akce si maximálně užili 

> Otevírací doba

7:30 - 16:30

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Skalka Family Park, Vřesinská
Telefon: 734 446 661

> Komentáře