JARMILA HALDOVÁ - ČEŠTÍ PANOVNÍCI | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

JARMILA HALDOVÁ - ČEŠTÍ PANOVNÍCI

> Termín

27.2.2019 - 19.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Čeští panovníci - Přemyslovci, Lucemburkové, Jagellonci a Habsburkové v unikátním souboru, který čítá přes stovku reliéfních kolorovaných dřevořezeb známé ilustrátorky a výtvarnice Jarmily Haldové, která se projektu českých panovníků intenzivně věnuje již přes deset let. Výstava je doplněna historickým nábytkem. Před samotnou realizací studuje odbornou literaturu, pátrá v archivech a konzultovala s historiky a jinými odborníky. Jak sama říká“ „Moji králové jsou autentičtí do posledního knoflíku!“ Vznikají tak úžasná díla, ve kterých se snoubí krása s historickými fakty. Interaktivní program pro školy je koncipován jako exkurze do života našich vládců a do doby, ve které žili. Zábavnou formou si přiblížíme základní stavební slohy, uspořádáme si módní přehlídku historických oděvů, vyzkoušíme si „nejpopulárnější“ mučicí nástroje ve středověku či repliky hudebních nástrojů. Čeká nás taká řada kvízů, doplňovaček či puzzle s panovnickou tématikou… Program je určen pro: MŠ, I. a II. stupeň ZŠ Délka programu: 60 minut Pro školní třídy je připraven speciální program, na který je nutno se objednat na tel. č. 573 338 388 nebo na e-mail: [email protected]

> Otevírací doba

úterý - neděle 9.00 - 12.00 a 13.00 - 17.00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Kroměříž
Ulice: Muzeum Kroměřížska Velké náměstí 38, 767 11 Kroměříž

> Komentáře