Charitativní běh Run and Help 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Charitativní běh Run and Help 2019

> Termín

19.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

La Kytka, Hornbach Plzeň a Nošenky z Plzně, z.s. Vás zvou na další ročník běhu, který pomáhá! Jedná se o charitativní akci pod záštitou Konta bariéry. Jako v loňském roce se uskuteční pro děti Pohádková cesta a pro dospělé měřený běh či si můžete určenou trasu jen tak projít, uběhnout na vlastní čas či projít s dětmi, kočárkem, na koloběžce, kole, apod. Připravujeme pro Vás i doprovodný program ;-) Brzy zveřejníme oficiální plakátek a budete si ho moci i stáhnout a vytisknout a pozvat tak více lidí. Čím více nás přijde, tím více peněz se nám povede vybrat :-) Více info zde - https://www.kontobariery.cz/Projekty/Projekty-Konta-BARIERY/Run-and-Help "Spojit příjemné s užitečným. To je projekt Run and Help nebo-li Běhání, které pomáhá. Každý rok se do charitativního běhu zapojují tisíce nadšenců, kterým není lhostejný osud druhých. Jsou mezi nimi děti, party přátel a zaměstnanci, kteří chtějí drobným finančním obnosem pomoci svým handicapovaným spolužákům, kamarádům či kolegům." Těšíme se na Vás

> Otevírací doba

14:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: start: Hospůdka U Pechtů, Květná E 414

> Komentáře