Porod nanečisto - beseda s porodní asistentkou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Porod nanečisto - beseda s porodní asistentkou

> Termín

16.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přijďte si popovídat o přípravách na porod a pobyt v porodnici, získejte informace od zkušené porodní asistentky Bibiany Drápalové Pališkové. Témata besedy: jednotlivé doby porodní, co se děje v ženském těle, rotace miminka a jeho aktivita během porodu, nácvik úlevových poloh, konkrétní ukázka masáží pro páry, relaxace před a během porodu. Podpora přirozeného porodu. Vhodné pro páry. Místo si předem rezervujte na tel. 734 549 248 nebo na e-mailu [email protected] Rezervaci Vám před zasláním platby musíme nejdříve schválit. Rezervaci následně potvrdíte zaplacením vstupného v plné výši na účet 2100440723/2010. Do poznámky uveďte jméno účastníka, datum a název besedy. Cena: 100,- Kč. V případě zrušení rezervace před konáním akce bude navráceno vstupné se storno poplatkem 40,- Kč. V případě zájmu o placené hlídání dětí (40,- Kč/dítě) nás kontaktujte předem. Hlídání se hradí v hotovosti na místě.

> Otevírací doba

17:00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Olomouc
Ulice: Mariánská 7
Telefon: 734 549 248

> Komentáře