Do Okoře bez oře - turistický pochod | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Do Okoře bez oře - turistický pochod

> Termín

6.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

48. ročník oblíbeného pochodu Start: Kralupy nad Vltavou - od Městského úřadu Pěší trasa: 6.15 - 10.30 hod. Dle vašeho uvážení, nabídka tras je v rozmezí od 14 do 50 km. Nejkratší trasa na Okoř je 14 km.  Připravena je geotrasa - multikeška s názvem Do Okoře s GPS (GC3BP1M). Cyklotrasa: 8.00 - 10.30 hod. Dle vlastního uvážení. Je připravena nabídka tras 30 a 50 km. Trasa běžecké turistiky: sraz v 10.20 hod. Sportovní - 16 km. Rekreační 8 km (autobusem do Zákolan). Převoz věcí je zajištěn. Zákolany - od nádraží ČD Pěší trasa: 8.00 - 10.30 hod. Dle vlastního uvážení, nejkratší trasa na Okoř je 7 km. Start čeká i na případný opožděný příjezd vlaku z Kralup nad Vltavou. Ostatní starty: Dle vlastního zájmu můžete vyjít z jakéhokoliv místa a stát se účastníkem pochodu přihlášením se v cíli. CÍL OKOŘ - louka pod hradem 9.00 - 15.00 hod. V cíli „upomínka pochodu a diplom“. Záznamník OTO „KRALUPSKO“, cena 25 Kč. Do diplomu vám budou zapsány kilometry na Okoř a kilometry do cíle Vašeho putování. Pořadatelé zajistili pro zájemce dopravu autobusem na vlak do Zákolan z parkoviště pod Okoří. Cena: 20 Kč/osoba. Jízdní řád autobusů i vlaků bude k dispozici na startech a v cíli pochodu. Pro účastníky geopochodu je připraven celodenní GeoEvent Do Okoře s GPS (GC3BP1M) se zápisem do logbooku a možností výměn TB, GB V cíli bude umístěno stanoviště her a soutěží pro děti. Možnost výroby vlastní placky, kolotoč a houpačky, občerstvení

> Otevírací doba

6:00-15:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Okoř, Kralupy nad Vltavou
Ulice: Start v Kralupech nad Vltavou (MÚ) a dalších místech dle délky t

> Komentáře