Masopust v Zubrnicích | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Masopust v Zubrnicích

Foto: .

> Termín

15.2.2020

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Masopustní veselí propukne v obci Zubrnice v sobotu 15. února 2020. Masky se sejdou ve dvoře roubeného domu z Loubí mezi 9:30h a 10:00h. Starosta půjčí obec maskám a ty se na oplátku zavážou obec v pořádku vrátit. Masopustní průvod se vydá potěšit obyvatele Zubrnic a dle tradic popřát hodně dobrého a samé radosti v letošním roce. Opět ve spolupráci s folklórním souborem Dykyta z Krásné Lípy. Ve světnici domu z Loubí zavoní masopustní pečivo. Můžete si zde také vyrobit či zakoupit jednoduchou masku přímo od prodejce ze Zákup. Masopustní masku či kostým pro děti si lze také zapůjčit . K tanci a poslechu zahraje i věhlasný harmonikář Otík Knedlík Tajtrlík Vejskal z České Kamenice. K vidění budou výstavy o masopustu. Po celý den bude zajištěné občerstvení! Akce se koná v úzké spolupráci s obcí Zubrnice.

> Otevírací doba

0:30-15:00

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Zubrnice
Ulice: Zubrnice

> Komentáře