Příměstský tábor Údolí zázraků | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Příměstský tábor Údolí zázraků

> Termín

15.7.2019 - 19.7.2019
22.7.2019 - 26.7.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Příměstský tábor v Českém údolí pro děti od 5 do 11 let 07:30 - 16:00 Termíny: 15. - 19. 7., 22. - 26. 7. Účastnický poplatek: 2 400 Kč/týden Hledáte pro své děti zajímavý program na prázdniny? Chcete, aby si užily legraci a dozvěděly se něco nového? Pak neváhejte a rezervujte místo pro Vaše dítka na našich příměstkých táborech. Kapacita je omezena! Propracovaný zážitkový program, v malých skupinách, vedený zkušenými lektory. ​Tajemné Údolí zázraků skrývá nejeden div a překvapení. Zveme všechny zvídavé děti k jejich objevení! Kde jinde narazit na zázračné jevy než v srdci samotného Údolí zázraků. Děti budou během nabitého programu experimentovat, pídit se po záhadách, pátrat ve vodě, na louce, v lese i v tajuplné zahradě. Na každém kroku může číhat malý zázrak - duha v dlani, létající rostlina nebo čas běžící pozpátku. Ale i překonání sám sebe, nezadržitelný smích, nové přátelství. Budeme skákat, běhat, malovat, modelovat, střílet, těšit se, zpívat, hrát divadlo, objevovat krásy přírody, spolupracovat, smát se, kuchtit, řádit... Děti budou rozděleny do 5 skupin s ohledem na svůj věk. Náročnost programu bude přizpůsobena věku a potřebám jednotlivých skupin. Zázemí tábora utvoří kromě samotného Českého údolí i dvě skautské klubovny - jednu využijeme jako jídelnu, další se stane naším útočištěm v případě nevlídného počasí. Táborové dny probíhají podle osvědčeného schématu tak, abychom děti příliš nepřetěžovali, aby si užily dost legrace, naučily se nové věci, ale stihly si i odpočinout a popovídat s kamarády. Ačkoli mají tábory jiné tématické zaměření, pokaždé dbáme na to, aby byl program dostatečně pestrý - děti čeká např. stopovačka, stavění bunkrů, šifry, rukodělky, piknik, čtení, divadelní scénky, muzicírování, bojovky v lese, přírodní pokusy, řádění ve vodě aj. Více o průběhu a pravidlech tábora se dozvíte na www.naschodech.cz/primestske-tabory

> Otevírací doba

07:30 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Plzeň
Ulice: České údolí

> Komentáře