Vynášení Mařeny | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vynášení Mařeny

> Termín

7.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Letos vládne paní Zima opravdu dlouho a aby tomu tak nebylo až do léta, je třeba už s její nadvládou skoncovat. Nejlépe přímo na Smrtnou neděli, tedy 7. dubna. Proto také na tento den připravilo opavské Středisko volného času, společně s opavskými folklorními soubory a cimbálovými muzikami již tradičně tématický program "Mařeno, zlá ženo, už tě vynašamy...". Ten začne v 15.00 hodin na Dolním náměstí v rámci Velikonoční trhy Opava. Po vystoupení folklorních souborů a cimbálových muzik (cca v 16.15 hod.) se všichni společně, účinkující i diváci, odeberou k řece Opavě, aby do ní vhodili Mařenu a Mařaka. Již od 14.00 hod. si děti budou moci vyrobit svou malou Mařenu (v Myší díře), aby i ony mohly u řeky Opavy se zimou skoncovat... Akce se koná za podpory statutárního města Opavy.

> Otevírací doba

14:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Opava
Ulice: Dolní náměstí

> Komentáře