Barevné Velikonoce v Zábřehu | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Barevné Velikonoce v Zábřehu

> Termín

5.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Kraslice, pomlázky, roztomilí zajíčci nebo květinové dekorace. Tím vším vám mohou vaše děti udělat radost během svého dovádění v našich tvořivých dílničkách. A jarní zábava je samozřejmě připravena také pro vás, milí rodiče. Pozor, pro prvních 100 zákazníků je nachystaný dárek za nákup! A pro všechny, kteří nás během Barevných Velikonoc navštíví, máme sladké čokoládové překvapení. Přijďte si s dětmi užít rodinné odpoledne provoněné barvami jara a odneste si ručně vyráběné dekorace jako památku na rodinné chvíle. Co všechno na vás během Barevných Velikonoc tedy čeká? Animační program pro děti plný soutěží a tancování, malování vajíček, zdobení pomlázek, tvoření zajíčků, květinový workshop, velikonoční dekorace, soutěž o nejkrásnější kraslici a čokoládové překvapení pro každého! To vše zcela zdarma! Těšíme se na vás a vaše děti v S1 Center Zábřeh!

> Otevírací doba

14:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Zábřeh
Ulice: Leštinská 2429/1

> Komentáře