Pouliční jarmark dětských dovedností | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pouliční jarmark dětských dovedností

> Termín

25.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zveme vás na netradiční dětský den, který se bude konat v obytné zóně Tři Kaštany. Přijďte strávit příjemné odpoledne se svými dětmi, které budou mít možnost ukázat ostatním, co je baví, co umí a naučit se také něco úžasného od druhých. Účelem je, aby si děti zábavnou formou předaly zkušenosti, znalosti a měly možnost zažít dětský den dle svých představ a ne dle představ dospělých. Každé dítě BAVÍ něco jiného, někdo rád zpívá, maluje, tvoří z papíru, sportuje, hraje na hudební nástroj, umí žonglovat s míčky, těch činností je opravdu nepřeberné množství. No a my bychom si s nimi rádi zahráli hru, ve které si touto dovedností a s maximální podporou nás dospělých, zkusí vydělat nějaké „záblatské peníze“. Ano, naše akce má svoji vlastní měnu i svůj vlastní obchod, ale o tom až příště. Vaším úkolem nyní je, zkusit společně s dětmi vymyslet, s čím na jarmark s radostí přijdou. A nechte to převážně na nich „Líný rodič, dobrý rodič “. Děti to má bavit

> Otevírací doba

14:00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Záblatí
Ulice: Záblatí

> Komentáře