EAS - WEST Rescue, Soutěž mladých zdravotníků a záchranářů | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

EAS - WEST Rescue, Soutěž mladých zdravotníků a záchranářů

> Termín

22.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

O SOUTĚŽI / EAS WEST RESCUE 2019 Tato soutěž je určena zejména pro nezletilé soutěžící kteří tvoří maximálně 4. členné a minimálně 2. členné družstvo sestavené z členů zdravotnických kroužků, hasičských kroužků, žáků základních škol a středních škol, zejména zdravotnických ale i dalších. V rámci přeshraniční spolupráce též mladí záchranáři ze SRN V případě SZŠ nesmí žádný z členů navštěvovat vyšší než druhý ročník v den registrace do soutěže. Každý z členů družstva musí splňovat věkovou kategorii 6 - 18 let. Soutěž je koncipována zejména pro Karlovarský a Plzeňský kraj, v případě zájemců i z jiných krajů nás neváhejte kontaktovat, budeme jen rádi. V případě zájmu o přihlášení družstva nás neváhejte kontaktovat. Volných ještě 6 míst v každé kategorii. STARTOVNÉ: 300,-Kč ( za tým ) DVĚ KATEGORIE: 1. a 2. stupeň jako ve škole. POČET DRUŽSTEV je MAX. 10 v každé kategorii. DRUŽSTVO VŽDY 2 až 4.členné. Včetně kapitána. KDY: 22.6.2019 ČAS: začátek soutěže v 10.00 hod. KDE: město TEPLÁ ( Karlovarský Kraj ) Veškeré propozice soutěže, přesné místo konání a další budou včas Vyhlášena. Nejpozději však do konce Dubna. EAS WEST RESCUE 2019 se realizuje na základě projektu EUROPE AMBULANCE SERVICE Z.S. - dětem a mládeži

> Otevírací doba

začátek soutěže v 10.00 hod

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Teplá

> Komentáře