Zahájení turistické sezóny v Boskovicích | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zahájení turistické sezóny v Boskovicích

> Termín

6.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zahájení turistické sezony 2019 v Boskovicích. Vycházka pro rodiny s dětmi i pro zájemce o historii od 10:00 hod. z Masarykova náměstí přes zajímavá místa s cílem na hradě. Celodenní program, občerstvení, šermířské vystoupení šermířské skupiny Gonfanon a skupiny Družina z Bukovíka. Program dne: 10:00 hod. zahájení na Masarykově náměstí. 10:15 - 12:00 hod.registrace účastníků putování. Akce pro všechny zájemce: 11:00 - 13:00 hod. prohlídky zámku. 12:00 - 16:00 hod. na hradě: historická střelnice, mučírna a katovské řemeslo, ukázky palných středověkých zbraní. 14:00 hod. na hradě pěší rytířský turnaj. V rámci akce je zpřístupněna radniční věž a otevřeno Muzeum regionu Boskovicka včetně expozice Synagogy maior, Židovského obecního domu a Muzea historických zemědělských strojů. Občerstvení je zajištěno v areálu hradu. Vstupné do všech expozic muzea a hradu je zdarma. Vstup do zámku je za snížené vstupné.

> Otevírací doba

10:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Boskovice
Ulice: Boskovice

> Komentáře