Pobyt pro rodiče s dětmi v rakouských Alpách s vlastní dopravou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pobyt pro rodiče s dětmi v rakouských Alpách s vlastní dopravou

Foto: já

> Termín

07.07.2019 - 13.07.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přidejte se na 7-denní společný pobyt do rakouských Alp, do oblasti Schladming - Dachstein. Určeno pro rodiče, příp. aktivní prarodiče s dětmi od 1 let do 12 let, kteří rádi vyrazí do čisté přírody rakouských Alp a nechce se jim jet samotným, ale rádi by k sobě nějakou partu podobně starých dětí (a rodičů :) Během pobytu bude možné využít mnoho aktivit v rámci Letní karty Sommercard ZDARMA, která nabízí desítky aktivit zdarma - lanovky, ledovec Dachstein, bazény a koupaliště, lezectví, lukostřelbu, jízdu traktorem, apod. KDY: 7. - 13. července 2019 (neděle - sobota); KDE: rakouské Alpy, oblast 4 houpačky SCHLADMING-DACHSTEIN; obec Pruggern, cca 8 km od Hauser Kaibling UBYTOVÁNÍ: v domě pro celou skupinu. Kapacita cca 6 - 8 rodin. Čtyř a 2 šestilůžkové pokoje (převážně palandy). Každý pokoj vlastní sociální zařízení - umyvadlo, sprcha, wc. Na postelích jsou polštáře i peřiny, ale je třeba si vzít vlastní povlečení. Dům je bez personálu, vybavení je kvalitní, ale prosté, vše je podřízeno účelu. Samostatný pokoj pro rodinu bude zajištěn při minimálním počtu 3 platících osob (vč. dětí) STRAVOVÁNÍ: Polopenze - specifický způsob - budou nám dodávány potraviny, ze kterých si budeme společně - po skupinkách připravovat jídlo - polopenze. Po domluvě možné zajistit i vegetariánské jídlo. DOPRAVA: Vlastní. Délka cesty z Prahy cca 5,5 hodiny. Cena: zahrnuje ubytování, stravu, letní kartu Sommercard, program pro děti Dospělí a děti nad 8 let : 6100,- Kč; děti 2 - 8 let 3100,- Kč, děti do 2 let zdarma Více informací na web. stránkách.

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Pruggern
Ulice: Steinerstrasse
Telefon: 608143085
E-mail: [email protected]

> Komentáře