2. česká konference dětské psychologie | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

2. česká konference dětské psychologie

> Termín

25.5.2019

> Hodnocení

5  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Dětská psychologie je fascinující obor, který otevírá dveře do světa dětí, který je pro všechny z nás inspirující. U témat dětské psychologie se setkávají nejen psychologové, ale též učitelé, sociální pracovníci a lékaři. Jedině kvalitní interdisciplinární spolupráce je podmínkou úspěchu při práci s dětmi. Mezioborové setkávání a interdisciplinární diskuse k tématům dětské psychologie je i cílem již 2. české konference dětské psychologie, kterou pořádá Institut psychologie ve spolupráci s nejvýznamnějšími odborníky z tohoto oboru. Konference je zaměřena na velmi aktuální témata dětské psychologie – od širších zamyšlení o aktuálních otázkách dětské psychologie v 21. století přes nejnovější neurovědecké poznatky o vývoji dětského mozku, k velmi aktuální otázkám psychického vývoje dětí, problematiky ADHD, autismu a řady dalších. Letošní konference je rozšířena o 1. Sympozium "Škola a péče o duševní zdraví" , jejímž garantem je Sekce dětské a dorostové psychiatrie České psychiatrické společnosti z. s. Na letošní konferenci zazní i přednáška světově známé dětské psycholožky z Harvard University - Ellen Braaten, Ph.D. Prostor bude i pro diskusi a vytváření kontaktů. Konference je určena primárně pro všechny odborníky, kteří pracují s dětmi – zvláště dětské psychology, pedagogy, ale též sociální pracovníky, dětské lékaře a další. Srdečně zváni jsou ale i všichni rodiče. Přijďte načerpat inspiraci, dozvědět se nové informace a strávit příjemný čas.

> Otevírací doba

9:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 3 - Žižkov
Ulice: Hotel Olšanka, Táboritská 23

> Komentáře