Dětský příměstský výtvarný tábor | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětský příměstský výtvarný tábor

> Termín

1.7.2019 - 30.8.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Budou Vaše děti část léta v Praze, ale nechcete, aby seděly doma? Chcete je dostat od počítače do kreativního a tvůrčího prostředí? Náš výtvarný letní tábor je tu od toho! Děti ve skupinkách svého věku získají krásné zážitky v kolektivu vrstevníků a naučí se spoustu zajímavých výtvarných technik. Připravili jsme vynikající program, který se bude líbit všem! Letní dětské tábory bývají na jedno brdo, náš příměstský tábor pro děti je skvělou kombinací pro každého účastníka, kterého baví kreslení. Budeme chodit do parků a zahrad na malování v přírodě, děti budou dělat rychlé skici a zaexperimentují si s různými materiály a formáty. Při deštivém počasí zůstaneme v našich ateliérech. Jakmile ale vysvitne slunko, máme tu hned po ruce Letnou, Stromovku, Národní galerii, Vltavu, krásné kostely, ZOO a mnoho dalšího. Praha je na výtvarný letní tábor jako stvořená!

> Otevírací doba

8:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 8 - Karlín
Ulice: Draw planet, Křižíkova

> Komentáře