Léčivé hrání pro rodiče malých dětí | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Léčivé hrání pro rodiče malých dětí

> Termín

6.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Co když batole kouše, zdrhá, odmítá nočník, bojí se doktorky? A co když předškolák lže, mluví sprostě, štípe miminko? Pokud řešíte některou z daných situacích, může se právě Vám líbit seminář na téma Léčivé hraní pro rodiče malých dětí Léčivé hraní aneb jak to funguje •Dítě opakuje určité chování (pořád něco háže na zem, věší se na tátu, předstírá, že je miminko, vymýšlí si nesmysly, …). Tím vás takzvaně zve ke hře. •Pro nás to ale může být těžké (jsme unavení, připadá nám to nevhodné, obtížné), nevidíme smysl takové hry. •Ale dáme tomu prostor (když máme čas a sílu a náladu). Hrajeme podle určitých pravidel (necháváme dítě být tím silnějším, dramaticky přeháníme, …) •Dítě si tím zpracovává nějaké své téma, zážitek, pocit (bezmoc, strach, …). Je to pro něj velice léčivé. •Výsledkem je spousta smíchu, sblížení, spokojené a pozorností nasycené dítě, se kterým se dá lépe domluvit a spolupracovat. •A my si odnášíme skvělý pocit, jak dovední jsme rodiče, jak naplňujeme potřeby dítěte, aniž bychom ustupovali z potřeb našich. A domácí pohodu. Na některé přetížené (nová školka, nové miminko, stěhování, nemoc), agresivní, rozhozené děti to funguje až zázračně. O čem seminář bude? •Devět typů her. •Prevence. •Evoluční rodičovství. •Skutečně společný čas. •Smích a pláč. •Spolupráce a hranice. •Ty. - 4,5 hodiny pro Vás - účast bez lezoucích a chodících dětí O jaké hry jde? Podívejte se na ukázky na www.lecivehrani.cz V ceně je videozáznam staršího semináře, který si každý odnesete domů. Provede Vás Mirka Misáková Rozumím terapeutickému hraní, které zvládne každá rodina. Přineslo k nám domů větší harmonii, omezilo smutky a vzteky, život s dětmi je teď mnohem lehčí. A to bychom s mužem přáli každému. Protože rodičovství je náročná záležitost! Rádi vás do léčivého hraní uvedeme, abyste i Vy mohli zažívat méně bezmoci a více pohody. FB Bereme hraní vážně http://www.lecivehrani.cz NYNÍ EBOOK ZDARMA, kde si můžete přiblížit dané téma a zjistit, zda Vás opravdu zajímá: http://www.lecivehrani.cz/ebook Počet míst je omezen. Rezervujte si své místo včas. Pokyny k platbě: Prosíme o uhrazení částky JEDNOTLIVEC 400,- Kč, PÁR 450,- KČ na číslo účtu: 2350511053/0800, do zprávy pro příjemce, prosím uveďte: Léčivé hraní+Vaše jméno. Rezervace nutná přes web MC a stává se platnou, až po přijetí platby

> Otevírací doba

12:30 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Havířov
Ulice: Jaroslava Seiferta 1483

> Komentáře