MotiKafe - Networting pro mámy s dětmi | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

MotiKafe - Networting pro mámy s dětmi

> Termín

27.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Pro všechny maminky, které: > neví, kam po mateřské > ví, co by chtěly dělat, ale neví, jak na to > se chtějí posunout vpřed > se chtějí inspirovat a motivovat Je tady první MOTIKAFE. Přijďte si posedět, vypustit krakeňátka, dát si dobrou kávičku a poslechnout si inspirativní příběhy úspěšných žen, najít podporu a rady. Prvním hostem bude PharmDr. Vendula Martinková z Lavendu - Centrum regenerace a vzdělávání . Téma ještě upřesníme. Je-li něco, co vás zajímá, napište. 27.března 2019 9.30 - 11.30 v KIDS POINT v Ostravě Cena: 250,- ( V ceně zahrnuta káva dle vlastního výběru, dortík, poplatek za herničku.) Rezervace nutná, počet míst je omezen. REZERVUJTE SI SVÉ MÍSTO ZDE > > > https://form.simpleshop.cz/2JO2/buy/ Na všechny se těšíme ♥ Petra, Venda a Lucka PS: Kdo by měl zájem, může se na odpoledne k Vendula Martinková objednat. Bude spokytovat konzultace a diagnostiku dle Dr. Jonáše. https://lavendu.cz

> Otevírací doba

9:30 - 11:30

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Mongolská 1670/40b

> Komentáře