Nemoc - tělo a duše vám vzkazují - přednáška pro maminky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Nemoc - tělo a duše vám vzkazují - přednáška pro maminky

> Termín

24.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Naše tělo nám ukazuje stav naší mysli. Jak myslíme, tak se cítíme a v takovém stavu je naše tělo. Naše duše má jediný způsob, jak se s námi spojit, pokud se od sebe oddělíme. Pokud potlačujeme naše EMOCE – máme NEMOCE. Emoce jsou pohyb, nemoci zastavení se. Psychosomatická onemocnění jsou obvykle důsledkem toho, že duše ukrývá své trápení. Je-li duše přeplněna, nenachází její obsah jiného východiska než prostřednictvím těla. Co vede k psychosomatickým nemocem? 7 nejčastějších důvodů, jak si nemoc přivodíme, případně k čemu ji potřebujeme mít. Přijďte si popovídat a dozvědět se o tomto tématu více. Přijďte se zeptat, na cokoliv Vás v tomto tématu trápí a na co potřebujete znát odpověď. Přijďte se naladit na sebe a porozumět souvislostem. Když pochopíte, nemoce nemusíte mít… Vy, ani Vaše děti. Těším se na setkání s Vámi Renáta Cholevíková Něco o mně: Mgr. Renáta Cholevíková Věnuji se naplno poradenství v oblasti zdraví a mezilidských vztahů s použitím Kineziologie, poradenství Feng shui pro zdravý domov a zdravé vztahy, Montessori kurzům a Přednáškám pro rodiny. Pomáhám najít společnou cestu k vzájemnému pochopení a lásce. Ve vztazích k sobě a k druhým je však potřeba rozvinout dva důležité aspekty.... umění naslouchání a umění komunikace. Pokud lidé pochopí tento princip vztahů, dokáží se osvobodit od svého osobního dramatu a dokáží uvidět druhé, takové jací doopravdy jsou, budou schopni dát sobě i lidem kolem sebe svobodu, kterou zdravý člověk nutně potřebuje. Svoboda znamená přijetí sebe i druhých, se všemi jejich nedokonalostmi a emocemi, které prožívají. Vnitřně svobodný člověk = zdravý člověk. VSTUPNÉ 209 Kč dospělí, děti zdarma v předprodeji, 260 Kč na místě REZERVACE PŘEDEM NUTNÁ

> Otevírací doba

16:30 - 19:30

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Zámostní 237

> Komentáře