Pohádkové prohlídky na zámku Plumlov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pohádkové prohlídky na zámku Plumlov

> Termín

13.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Zveme všechny malé i velké na již tradiční oblíbené pohádky. Když se tentokrát s námi projdete zámeckými komnatami, podíváte se do pohádky Co takhle svatba princi, uvidíte i Marušku, která dobře ví, že sůl je nad zlato. Setkáte se i s princeznou Eufrozínou, která je věřte nebo ne, pěknou dračicí! Přijďte si s námi připomenout tyto kouzelné pohádkové příběhy plné písniček. Vstupné: děti do 4 let zdarma, děti do 15 let 60,-, ostatní 120,- Občerstvení na nádvoří v Kamenném sále a Kavárně. Prohlídky vychází v každou celou hodinu, poslední pak v 17.00. 13. dubna na nádvoří zámku proběhne VÍTÁNÍ JARA Co bude na programu? Vystoupení dětí ze souboru Plumlováček, vynášení smrtky do podhradského rybníka, stánkový prodej. Rezervace a další informace na čísle 774 302 165. Těšíme se na vaši návštěvu!

> Otevírací doba

13:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Plumlov
Ulice: Zámecká 99

> Komentáře