Aromaterapie a masáže miminek | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Aromaterapie a masáže miminek

> Termín

18.3.2019
1.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přijďte načerpat informace o blahodárných účincích a technice masáží pro celou rodinu, užijte si s děťátkem chvíle plné doteků a vůní. Během dvou lekcí se naučíte masáž od hlavy až k patě včetně základů aromaterapie a doma pak můžete pokračovat v láskyplném doteku dle potřeb děťátka a rodiny. Těhotné ženy si vyzkouší imaginární masáž děťátka v bříšku a hmaty na panence. Na závěr setkání si namícháte voňavou směs pro domácí použití na děťátko, těhotné ženy se mohou touto voňavou směsí harmonizovat k porodu. 1. lekce význam doteku, základní informace o masážích, účinky jednotlivých tahů, polohy při masírování dle věku děťátka, základy aromaterapie v péči o miminko a batole, základní rostlinné a éterické oleje, nácvik masáže dolních končetin, bříška a hrudníku. 2. lekce aromalékárnička v těhotenství a pro miminko, prevence a léčba nemocí u dětí pomocí vonných esencí, reflexní terapie v kombinaci s vonnými oleji, míchání vonných směsí pro domácí použití, nácvik masáže horních končetin, obličeje a zad, motýlí masáže, lokální masáže při dětských trápeních, akupresura pro nejmenší. Cena: 800 Kč za 2 lekce V ceně jsou zahrnuty tištěné materiály, výroba masážní olejové směsi a bylinného balzámu. Voňavým setkáním Vás provede porodní asistentka a aromaterapeutka Kamila Skoutajanová.

> Otevírací doba

9:00 - 11:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Českobratrská 230/26
Telefon: 420 605 171 782
E-mail: [email protected]

> Komentáře