MuzikoHrátky | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

MuzikoHrátky

Foto: Aneta Petrásková

> Termín

13.3.2019 - 26.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Program pro děti od 4 do 6 let. MuzikoHrátky jsou artefiletický, interaktivní a zážitkový program kombinující muzikoterapeutické relaxace, aktivní zapojení dětí do hry na perkusivní nástroje a tvořivé dramatické hry. Při muzikoterapeutických relaxacích využívám hry na nástroje s přirozeným laděním jako je například didgeridoo, bubny, tibetské misky, indiánské flétny nebo salašnické fujarky. Tyto relaxace budou vždy zakomponovány v interaktivních pohádkových příbězích, které budou napomáhat k poznávání archetypálních postav a seznámení se s různými tématy a situacemi, které si děti skrze vlastní prožitek a aktivní zapojení do děje mohou zvnitřnit a osvojit. Součástí těchto příběhů jsou taky rytmické a dramatickými hry, hry na tělo a hry s hlasem, jež mají pozitivní vliv na koordinaci celého těla, motoriku, rozvoj komunikačních schopností a rozvoj představivosti a kreativity. Obsah programu je zaměřený na: Schopnost uvolnit se, relaxaci Podporu rozvoje smyslového vnímání Rozvoj představivosti a koncentrace Podporu vnímání těla – pohyb, dech, hlas Zvyšování intrapersonální a interpersonální inteligence Podporu rozvoje koordinace a motorických dovedností Lektorka: Mgr. Karina Langová

> Otevírací doba

15:00-16:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Olomouc
Ulice: Mariánská 7
Telefon: 734549248
E-mail: [email protected]

> Komentáře