Příměstský cyklo víkend 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Příměstský cyklo víkend 2019

Foto: Lukáš Netík

> Termín

7.6.2019 - 9.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Víkendový kemp v Černém Dole je určen pro děti i dospělé. Je zkrácenou variantou našich prázdninových příměstských táborů. Pokud váháte, zda pro Vaše děti jsou týdenní cyklo kempy to pravé, dejte jim šanci, ať o tom mohou samy rozhodnout. Nebo si i vy vyzkoušejte na vlastní kůži, co přesně je čeká. Centrum kempu: Černý Důl - kemp je určen pro děti i dospělé - možnost individuální i skupinové výuky - cyklo víkend je zaměřen na kola, na kterých Vás naučíme od prvních krůčků i zlepšíme styl dle vaší výkonnosti - možnost vyzkoušení zkrácené varianty prázdninového týdenního cyklo kempu (jak fungují naše příměstské kempy) - zajištění stravy 2x denně svačina, 2x teplý oběd a pitný režim po celý den - završením kempu je rychlostně-obratnostní závod o věcné ceny se slavnostním vyhlášením možnost zapůjčení kola na celý víkend pro děti i dospělé Program: - výuka jízdy na kole - netradiční doprovodný program - zábava - svačiny a oběd - obratnostní závod - závěrečné vyhlášení Doplňující aktivity: bezpečnost, jízda terénem, pohyb po cyklostezce, údržba kola - dětské podání (něco o tom, jak kolo funguje, drobný servis), trénink na kole se známou osobností z oblasti sportu a možná proběhne i freeride ukázka :-). 4 různé rodinné programy se zvýhodněnými cenami do 20.4.2018: - 990 Kč program DĚTSKÝ VÍKEND - postaráme se Vám přes sobotu a neděli přes den o Vaše uličníky, naučíme je jezdit na kole či je v zdokonalíme v technice (skupinová výuka) - 1250 Kč program DOSPĚLÝ VÍKEND - v době výuky Vašich dětí naučíme i Vás, případně rozšíříme další dovednosti (skupinová výuka) - 650 Kč program ZKRÁCENÁ VÝUKA - nabízíme jen pro dospělé, 2 hodiny výuky na kole v sobotu a 2 hodiny výuky v neděli (skupinová výuka) - Program INDIVIDUAL - individuální výuka pro nejefektivnější výsledky Vaše nebo dětí - maximálně 2 osoby na jednoho instruktora (o rezervace individuální výuky prosíme napsat předem na e-mail [email protected])

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Černý Důl
Ulice: Černý Důl 75
Telefon: 734143624
E-mail: [email protected]

> Komentáře