Co potřebují kluci a co potřebují holky? | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Co potřebují kluci a co potřebují holky?

> Termín

2.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Chcete načerpat nové znalosti o výchově dětí, naučit se lépe naslouchat a vnímat potřeby dětí i své vlastní? Kladete si otázky ohledně výchovy svých dětí? Přijďte a hledejte na ně odpovědi společně s psycholožkou a maminkou dvou dětí Mgr. Zuzanou Staroštíkovou. Aktuální téma: Co potřebují kluci a co potřebují holky? Aneb jsou rozdíly ve výchově? Místo si předem rezervujte na tel. 734 549 248 nebo na e-mailu [email protected] Cena: 100,- Kč. Rezervaci potvrdíte zaplacením vstupného v plné výši na účet 2100440723/2010. V případě zrušení rezervace před konáním akce bude navráceno vstupné se storno poplatkem 40,- Kč. V případě zájmu o placené hlídání dětí nás kontaktujte předem. V den konání besedy je také možnost objednat se na individuální konzultaci s paní psycholožkou. Více informací a rezervace na tel. 734 549 248 nebo na e-mailu [email protected] www.povzbuzeni.cz Aktivity projektu Rodina v klidu Snoezelen Olomouc 2019 jsou podpořeny z dotačních programů Rodina MPSV, Olomouckého kraje a Statutárního města Olomouc. Akce bude fotografována z důvodu dokládání konání akce donátorům a pro zpravodajské účely.

> Otevírací doba

16:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Olomouc
Ulice: Mariánská 7
Telefon: 734 549 248

> Komentáře