Koloběžka Cup | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Koloběžka Cup

Foto: Jiří Machovský

> Termín

8.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Odrazem vpřed na pomoc handicapovaným dětem! Přijďte si užít den plný zábavy na Koloběžka Cup a podpořte handicapované děti! Čeká na vás nabitý program plný závodění, her a nových zážitků pro celou rodinu. Na akci mimo jiné vystoupí zpěvák Michal David a kouzelník Richard Nedvěd. Koloběžka Cup je pro všechny, kteří si chtějí užít den plný zábavy a závodění, a zároveň pomoci handicapovaným dětem. Inspirací za celým projektem jsou všichni ti, kteří se každý den s úsměvem a nadějí vypořádávají s fyzickým handicapem a výzvami které jejich stav přináší. Právě síla a odhodlání, které představují jak oni tak jejich blízcí, si zaslouží naši podporu. Výtěžek z celé akce bude věnován dětem, které i přes nepřízeň osudu nezanevřely na aktivní a pozitivní přístup k životu. Letošní výnos bude věnován organizaci Černí koně, z.s., která se zaměřuje na sociální rehabilitaci tělesně postižených. Pro přihlášené závodníky je připraven startovní balíček. Závodní kategorie: - Kategorie 16 let a starší, rozdělena na Hobby a Profi jezdce - kategorie Handi pro lidi s fyzickým postižením - Kategorie 11-15 let - Kategorie 10 let a mladší.

> Otevírací doba

10:00-18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Malešický Park
Ulice: Akademická 688/1
Telefon: 724 806 142
E-mail: [email protected]

> Komentáře