Zahajovací víkend sezóny 2019 s překvapením - Nový zámek Kostelec nad Orlicí | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zahajovací víkend sezóny 2019 s překvapením - Nový zámek Kostelec nad Orlicí

> Termín

30.3.2019-31.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Vážení a milí návštěvníci. Letošní sezónu zahájíme už o posledním březnovém víkendu a jako každý rok jsme si pro vás připravili překvapení. Toto překvapení je ale dvojnásobné, pro vás i pro nás. Může se totiž stát, že v okamžiku, kdy přijdete na prohlídku, tak vás do expozice nepozve běžný průvodce, ale průvodce nadmíru povolaný. Ale nikdo z nás, tedy ani my (organizátoři) nevíme, který čas prohlídky si tento průvodce vybere. Je to tak trochu loterie, taková zámecká loterie. A kdo bude tím průvodcem? Jistě jste se již dovtípili a víte, že to bude… Sobotu na zámku si můžete prodloužit účastí na vernisáži výstavy Výtvarné jaro, kterou v 17 hodin zahájí majitel zámku František Kinský a hudbou ho podpoří mladé saxofonové kvarteto Quadriga.

> Otevírací doba

Dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Kostelec nad Orlicí
Ulice: Nový zámek Kostelec nad Orlicí, Komenského 1

> Komentáře