Vítání jara na Horním hradě | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Vítání jara na Horním hradě

> Fotogalerie

> Termín

30.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vyhánět zimu z Hornohradského údolí i Krušných hor a vítat jaro budeme 30. března 2019 od 11 do 17 hodin. Přijďte na Hauenštejn přivítat jaro. A že bude veselo, to je více než jisté! Nazdobíme Moranu a společně ji pošleme proudem Hornohradského potoka pryč s ochotníky z Kyšperského divadla. Po celém hradě na děti čeká jarní dobrodružná hra. Vyrobíte si něco pro radost v jarních tvořivých dílnách a třeba se povozíte i na koníkovi v hornohradském zámeckém parku. Na hradě také připravili velkou jarní hru a těšit se můžete i na výtvarné dílny a další doprovodný program. O hudbu se postará Poslední Vagón Pro děti připraví Divadélko Ondřej dvě představění. Své umění předvede Skupina historického šermu MORTIS Vyrobíte si něco pro radost v jarních tvořivých dílnách a třeba se i povozíte na koníkovi v hornohradském zámeckém parku. Pojďme vyhnat zimu z Krušných hor! VSTUPNÉ: dospělí 150,- děti 100,- rodinné 450,- (až tři děti do 10 let)

> Otevírací doba

11:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Krásný Les
Ulice: Horní hrad 1

> Komentáře