Maxipes Fík - pohádka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Maxipes Fík - pohádka

> Termín

27.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

"Tatí, já byfem chtěla pfa" Malá holčička Ája si přála malého pejska. Z malého pejska vyrostl velký pes Fík a z malého dobrodružství začalo velké a neobyčejné. No který pes se dostane až do školy, kde se naučí psát a počítat? Nebo dojde páníčkovi pro pivo, řídí auto, dostane angažmá v cirkuse? S Fíkem zažije každý moc legrace. Dokonce se vydá do světa skoro až na kraj světa a objeví spoustu věcí a potká spoustu lidí a má po celém světě kamarády, protože s Fíkem zažije každý moc legrace. Ale jak se říká všude dobře doma nejlíp. Moc rád se vrátí domů a zdají se mu velice divoké psí sny, dokonce i o Vánocích. Jak to všechno s Fíkem bylo? To se uvidí! Pohádku na motivy knihy Rudolfa Čechury a Jiřího Šalamouna Maxipes Fík přiveze do Frenštátu pod Radhoštěm pražské divadlo Krapet. Vstupenky v ceně 90 Kč pro předplatitele a 110 Kč mimo předplatné budou v prodeji ve frenštátském Turistickém informačním centru od 4. února 2019. tel.: 556 836 916, rezervace budou ponechávány max. 5 dní, zakoupené vstupenky se nevrací ani nevyměňují. "Tak neváhejte a přijďte. Bude psina! Haf!" Činohra spojená s loutkou vhodná pro děti od 3 let, MŠ a 1.stupeň ZŠ. HRAJÍ: Veronika Koloušková / Michaela Sajlerová / Patrik Vojtíšek / Václav Rašilov / Václav Krátký / Kryštof Nohýnek / Zdeněk Tomeš a MAXIPES FÍK :)

> Otevírací doba

15:30 - 16:30

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Frenštát pod Radhoštěm
Ulice: Dr. Parmy 254
Telefon: 556 836 916

> Komentáře