Dětské Velikonoce v kuchyni | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dětské Velikonoce v kuchyni

> Termín

18.4.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9

> Popis

Vhodné pro děti od 5ti do 9ti let. Individuální přístup, maximálně 10 dětí na workshopu. Cena: 1.150 Kč ZAHÁJENÍ: Kouzelná snídaně malých kuchtíků palačinky, tousty, cereálie – společná snídaně, seznámení CO SI PŘIPRAVÍME? S cukrářkou Jana Bojanovská odhalíme tajemství přípravy a pečení Velikonočních "Jidášů" Na oběd si připravíme Velikonoční slaný koláč Buchtičky s vanilkovým krémem Drinky k obědu: Namícháme si různé druhy osvěžujících milkshakes Na odpolední zábavu si nachystáme: Vaječné "jednotlamky" Celodenní tvoření Dětské limonády -soutěž o nejhezčí ozdobu Velikonoční tvoření zvířátek z vlny Pečení Velikonočních "Jidášů" Každý kuchtík obdrží svou zástěrku, kterou si odnese domů. Diplom a kuchařský certifikát samozřejmostí. Na konec workshopu si děti odnesou domů krabičku "Jidášů" a recepty na Milkshakes a další limonády, aby se mohli pochlubit svým rodičům a kamarádům.

> Otevírací doba

9:00 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Brno
Ulice: Antonína Macka 1/2

> Komentáře